חיתוך בטון

 

"חיתוך בטון מקצועי"


קשה לחתוך את הבטון אבל עם המכשור המתקדם ביותר שלנו זה פשוט !!
חיתוך בטון זו עבודה לא פשוטה. לחתוך בצורה חלקה מהירה בטיחותית יפה ונקיה, זה נראה כמעט לא אפשרי. אז אנחנו נראה לכם כמה שזה אפשרי והאפשרות השכיחה ביותר היום. לעומת זאת החציבה זאת האפשרות הלא מומלצת  לחצוב בבטון זה פרויקט המורכב ממספר גורמים המקשים מאוד על ביצוע העבודה  ולא כדאי, הבטון הוא חומר חזק ודחוס, בתוך הבטון נמצאים בד"כ ברזלים שאמורים לתמוך, לחזק ולהגן על הקיר בכל מקרה של פגיעה בו. לעיתים, ישנם בתוך הבטון גם חוטי חשמל המיועדים לספק חשמל לחדר או לחילופין צינורות של מים, ביוב. גורמים אלו ועוד נוספים מביאים לכך שחציבה ברוב המקרים פשוט לא רלוונטית. אז עם המכשורהמתקדם שלנו אנחנו חותכים את הבטון ללא שום בעיה או הפרעה ללא אבק וללא זעזועים. עבודת החיתוך צריכה להיות חזקה ויחד עם זאת זהירה ומדויקת. 

מלבד זאת, החיכוך שבין כלי החציבה לקיר יוצר המון רעש ולכלוך של אבק ופסולת שכנגד בטכניקה של החיתוךניסור בטון מורידים את החתיכה של הבטון בחלק אחד או בכמה חלקים אם האלמנט המנוסר הוא גדול מדי או מיועד לפינוי וכו.. עבודה זו דורשת מיומנות זהירות ודיוק ברמה גבוהה במיוחד, על מנת שהחיתוך יהיה מדויק ומשורטט, בטיחותי, יציב ואסתטי - מקצועיות ומכשור משוכלל וחדשני זה הבסיס וכמובן גם הפעלת הטכניקה ביד מיומנת ובעלת ניסיון ומעל הכול – אמינה.


אז איך עושים את זה?


למרות הכול החלטתם ליצור שינוי בקיר הממד, להגדיל חלון, לפרוץ דלת או פתח. החלטתם נכון! נו, אז איך באמת מבצעים עבודה כל כך מורכבת ומסובכת? תבררו על המומחים. אם אתם אצלנו אתם אצל המומחים. אנחנו עם הטכניקה שלנו, בעזרת המסור המיועד לחיתוך בטון עם להב העשוי מיהלום קשה ומקצועי, אנחנו עושים את העבודה במקצועיות, בדיוק, בקלות וביעילות, מודדים את המקום, מסמנים את השטח, וכמעט בהחלקה אנחנו חותכים את הנצרך  ומביאים תוצאה מושלמת.
כשנסיים, תראו את האור, תסתכלו ולא תאמינו שזה קרה כל כך מהר מדויק ולא כמו שדמיינתם.
כשתבחרו בנו ותזמינו את העבודה הייחודית שלנו של החברה בעלת המוניטין בתחום החיתוך בבטון, תצטרפו למאות לקוחות מרוצים, הרבה אור שנכנס לחדרים. יכנס גם לחדר שלכם. עם מעט רעש ובלי נזקים.
רק הגענו וכבר אנחנו יוצאים ואתם מרוצים וממליצים. להצעת מחיר חיתוך בטון לחצו ונחזור בהקדם.

 

חיתוך בטון

 

TOM. טי או אם - החברה המובילה בתחום ניסור וקידוח בטון בארץ

להצעת מחיר: