ניסור מעקות בטון

 

במהלך בניה או שיפוצים אנחנו נדרשים פעמים רבות לעבודה של ניסור מעקות בטון, או הורדת חומת בטון בעזרת ניסור. מדובר בהחלט באתגר של ממש ולא כל אחד יוכל לבצע את הדבר. נדרשת כאן מומחיות מיוחדת, כלים מיוחדים והרבה ניסיון ומיומנות.


הבטון הוא חומר חזק ביותר והוא משמש בתעשיית הבנייה כחומר ליסודות חזקים במיוחד כמו חומות או מעקות, בנייה של קירות הבית, בניית תקרה וכל מה שצריך להיות חזק ואיתן מפני פגיעות חיצוניות כמו מזג אוויר או עומס שהמבנה מפעיל על המקום. הבעיה מתחילה כאשר אנחנו רוצים לקדוח או לנסר אותם.
כיום כולם כבר מכירים את מקדח היהלום ודיסק יהלום שמאפשר את ביצוע העבודה באופן הכי נקי הכי מדויק והכי מהיר.


מקדח יהלום – נעים להכיר!


היהלום הוא החומר הכי חזק שקיים בטבע והמקדח העשוי עם סגמנט  יהלום משלב את רסיסי היהלום והוא בא לעזרתנו כאשר אנחנו רוצים לקדוח חור בקיר, ברצפה, לנסר מעקות מבטון, להוריד חומות  מבטון וכדומה. מקדח היהלום ודיסק היהלום פועלים באופן הכי נקי והכי מדויק כאשר הם אינם  גורמים לכל נזק בסביבה. המקדח עובד בשקט יחסית למקדחות אחרות והוא פועל ללא רטט וללא רעידות כך שהאזור מסביב נשאר שלם ללא כל סדקים או נזקים אחרים.
למי זה מתאים?
עבודות הניסור במשור היהלום מתאימה לכל מקום אשר בו נדרש הניסור של הבטון, כמו ניסור חומת בטון, ניסור של מעקות בטון, ניסור גשרים מבטון, ניסור שכבות רבות העשויות בטון, ניסור גרם מדרגות, ניסור קיר שלם מבטון או חלק ממנו. וגם פתחים לחלונות ודלתות ועוד.. ובקיצור מדובר בטיפול בכל מבנה שעשוי מבטון ללא כל הגבלה של עובי או צורת הניסור הנדרשת.
אנחנו בחברת "טי או אם ניסור וקידוח בטון" מציעים את העבודה המקצועית ביותר של חיתוך בטון באמצעות משור יהלום לכל צורך ולכל מקום. בין אם מדובר בחומות בטון, מעקות בטון, חדרי ממ"ד בבית, בחדרי מדרגות, באולמות, בבתי כנסת, מבני ביטחון, בתים פרטיים בניינים עבודה עם פרטיים וקבלנים כאחד.
אם אתם זקוקים לעבודות מן הסוג הזה, אל תהססו, צרו עמנו קשר ומיטב המומחים של חברת "טי או אם ניסור וקידוח בטון" יהיו לשירותכם.
אתם תהיו מרוצים מהעבודה היעילה המהירה והמושלמת!

 ניסור מעקה בטון

TOM. טי או אם - החברה המובילה בתחום ניסור וקידוח בטון בארץ

להצעת מחיר: