ניסור בממד

 

 קירות בטון הם לא גזירה.

 

 • חדר הממד אמנם נבנה לעתות מלחמה וסכנה אך הוא משמש בימי שלום כחדר לכל דבר וענין, חדר שינה, חדר אירוח , חדר עבודה וכמו בכל חדר נדרשים לעיתים שינויים, פתיחת חלון או הרחבתו, שינוי מיקום הדלת או פתיחת דלת חדשה. ואפילו הגדלת החדר על ידי הורדת קיר שלם בכדי שישתלב עם עוד חדר או סלון.  אך שלא כמו בחדר רגיל, בחדר הממד הקירות עשויים מבטון מזויין, כדי לקדוח בבטון או לנסר אותו לא מספיקה מקדחה רגילה, אפילו לא מקדחה של קבלן מקצועי, או פטישון. כדי לקדוח בבטון יש צורך במכונת קידוח  מקצועית שיכולה לחדור פנימה בלי לפגום מסביב לקידוח, בקיר עצמו או במבנה בכלל ובלי לאבד את היציבות והאטימות של קיר הממד ושל הקירות הסמוכים, על חדר הממד אנחנו רוצים להגן שאם יצטרך לבוא לשימוש יישאר עדיין אפקטיבי ומגן. והקירות הסמוכים הם יציבות הבית שלנו, כמובן.
  אז זה הגיע, החלטתם שאתם רוצים לערוך שינוי ורוצים לפרוץ חלון, או דלת, לקדוח פתח עגול וסימטרי לתעלת מזגן או לשים וונטה בחדר ? מה עושים? איך חודרים פנימה בלי להפסיד, בשביל זה אנחנו כאן, עם מכונת הניסור, מכונות קידוח , וצוות מיומן  שיעשה לכם כל עבודה בלי שום בעיה. המכונה הייחודית שלנו  בשיטה המקצועית שמלווה אותנו אנחנו מנסרים וחותכים בקו ישר עם מסור העשוי מיהלום תעשייתי, חיכוך המסור עם הקיר יוצר חיתוך מושלם ומדויק. בדיוק כזה שרציתם. ובמיעוט סבל לכלוך ורעש. אז על כל ניסור או קידוח בבטון אתם יודעים למי לפנות 

  על מה נקפיד כדי שתהיו מרוצים?

 • מידה - מדידה מדויקת של השטח הרצוי
 • ייעוץ – התייעצות עם מהנדס מקצועי ובעל ניסיון בתחום
  אחריות - ביטוח על נזקים אם יהיו כאלה
 • זמן - משך עבודה קצר
 • ניקיון - עבודה נקייה ככל האפשר

השיטה הישנה שבה חצבו בבטון הייתה ארוכה ומייגעת, מרעישה ומלכלכת הפטישון שדפק ללא רחם במשך ימים ושעות ארוכות, מלבד זאת לא מעט פעמים הקיר היה ניזוק ולקירות מסביב היו נגרמות תקלות, סדקים, מוטות עקומים ועוד. בשיטה שלנו תשכחו מכל מה שחשבתם שיתלווה לשינוי, תהיו מרוצים מעבר לכל דמיון, הכול יעשה בקלות וביעילות. במקצועיות, זריזות והרבה פחות לכלוך ממה שחשבתם.
הזמנתם אותנו, אנחנו כאן מוכנים ומזומנים. עם צוות מקצועי, ציוד מתאים, מחברים את החלקים, מודדים, משרטטים, בודקים את הסביבה והבטיחות ומתחילים.
קדימה!

 

ניסור במ

 

 

 

 

TOM. טי או אם - החברה המובילה בתחום ניסור וקידוח בטון בארץ

להצעת מחיר: