פתיחת פתח בבטון

 

 

פתיחת פתח בבטון דלת/חלון – עושים עם טי או אם ניסור וקידוח בטון!


כאשר עורכים שיפוצים בבית, לעיתים השיפוץ כולל גם פתיחה של חלונות חדשים או דלתות חדשות במקומות שונים בבית – בקיר חיצוני או פנימי. אפילו ניסור מעקה, חומה, רצפה וכל דבר אשר עשוי מבטון מזויין. כאשר מתכננים פעולה כזו, חשוב לזכור שבחלק גדול מן הקירות ישנו בטון, וקירות מסוימים (כמו בממ"ד) עשויים מבטון בלבד. פתיחת פתח בבטון היא מורכבת, ודורשת עבודה מקצועית. חברת טי או אם ניסור וקידוח בטון מציעה לכם שירות מקצועי במיוחד ועבודה איכותית עם מכשור מתקדם, שיאפשר לכם לפתוח את הפתח החדש בקלות מרבית ובמינימום לכלוך.


פתיחת פתח בבטון דלת/חלון


פתיחת פתח  בבטון דורשת עבודה מדויקת מאד, על מנת למקם את הפתח בדיוק במקום המתאים, ובדיוק בגודל הדרוש לדלת החדשה. באותו אופן, גם פתיחת חלון בבטון דורשת עבודה מדויקת מאד. לכן, חשוב לבצע כל פתיחת פתח בקיר בטון באמצעות מכשור איכותי כמו הציוד שלנו שהוא המתקדם ביותר שיש כיום בשוק. וכמו דיסק יהלום, אשר מאפשר חיתוך מדויק של הבטון. היתרונות של מסור יהלום הם רבים, החל מהפחתה של הרעש שנוצר בעת החיתוך ניסור האלמנט בקלות עד שלא תאמינו שזה בטון בכלל  ועד לדיוק מרבי בעבודה, דבר שחשוב במקרים רבים, וחשוב באופן מיוחד כאשר מדובר על קידוח  או ניסור לצורך פתיחה של דלת או חלון חדשים בקיר הבטון. ישנן שיטות נוספות לפתוח פתח בבטון, אך מלבד הרעש והלכלוך שהן יוצרות, הם ממש לא יעילים ברוב המקומות ויכולים לקחת גם שבועות של עבודה  הן גם מדויקות הרבה פחות, ובשימוש בהן עלולים להיגרם נזקים מיותרים לעומת עבודת הניסור אשר מנסרת בקלות, ביעילות ובדיוק מוחלט של הפתח המיועד. פתיחת פתח באמצעות מסור יהלום מאפשרת תוצאות מדויקות וטובות, אך חשוב להשתמש במסור זה על ידי אנשי מקצוע מנוסים.


טי או אם ניסור וקידוח בטון


חברת טי או אם ניסור וקידוח בטון היא חברה מקצועית ובעלת ניסיון רב, אשר מאפשרת לכם לפתוח כל סוג של פתח שאתם מעוניינים בו, בכל מקום בבית. חברת טי או אם ניסור וקידוח בטון עושה שימוש במכשור המתקדם ביותר, ומפעילה אותו אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון רב בתחום, על מנת שתוכלו ליהנות מעבודה בטיחותית ומדויקת, ומתוצאות מושלמות.
רוצים לפתוח דלת או חלון חדש בקיר בטון? הזמינו עוד עכשיו שירותי קידוח בטון, רק בחברת טי או אם ניסור וקידוח בטון!

 

פתיחת פתח בבטון

TOM. טי או אם - החברה המובילה בתחום ניסור וקידוח בטון בארץ

להצעת מחיר: