קידוח בבטון

 

קידוח בבטון, זה עבודת קידוח שהשימוש בה הוא נפוץ, הטכניקה היא מתבצעת בעזרת מקדחים בקטרים שונים ובאורכים שונים לפי הצורך והמטרה. היוצרים חור עגול וסימטרי ללא נזק למבנה 


קבלנים ומשפצים רבים צריכים לקדוח בבטון, קידוח בבטון משמש לדברים נפוצים קטנים וגדולים, כגון: פתיחת חור למייבש כביסה , חור לתעלה של המזגן או חור למזגן חלון. פתיחת חלון אוורור במקלט, וונטה.  זה משמש גם עבור הרכבת וסידור תשתיות שונות כגון תעלות וחוטי חשמל, צינורות ביוב ועוד. שירותי הקידוח בבטון הופכים להיות נפוצים ומבוקשים יותר, ככל שהבנאים מגלים שיש דרכים קלות ונוחות להשגת מטרות גדולות ומשמעותיות.


איך עבדו בעבר?

 


בעבר השתמשו בפטישון גס ומיושן שסגנון העבודה אתו הינה מסורבלת ובלתי נסבלת, הרבה אבק ובלאגן, רעש מחריש אוזניים וממושך, הסבל הוא עצום אף לאנשים השוהים במרחק רב ממקום הקידוח, לא כל שכן לתושבי המקום. מלבד כל זאת חוסר הדיוק של עבודת הפטישון גורם לנזקים גם לקירות או/ ו לתקרה הסמוכה. ולאחר כל זאת החור שנוצר הינו א סימטרי ומכוער. אחרי סיום העבודה והחדרת הצינור עוד יש צורך לתיקון סביבת החור וסתימתו בצורה כזו או אחרת. לא כך הקידוח בבטון.


הקידוח בבטון


קידוח בבטון מקצועי הינו מדויק ואסתטי, הוא אמנם לא מבחין בחוטי חשמל ותשתיות אך ברזל המורכב בתוך הבטון הוא קודח אותו באופן חלק כאילו הוא חלק מהבטון ממש. הקטרים השונים של המקדחים והאורכים מאפשרים את הדיוק הרב והגימור המושלם.


איך זה עובד?


תחילה מתחילים בפטישון כדי שתהיה אפשרות להכניס את המקדחה, אחרי שיש חור בגודל כלשהו ניתן להחדיר את המקדחה פנימה, וכך באיטיות רבה קודחים בקו ישר את החור, סיבת האיטיות היא כדי לא לגרום שהחור הגדול הנוצר מהחיכוך בין המקדחה לקיר יזיק למקדחה, לכן  מצננים את המקדחה במים. ישנם מקדחים המחוברים לרצפה ויש כאלו שהם ידניים שהם מוגבלים כמובן בגודל ובקוטר הנדרש.
קבלני עבודה, מתקיני מזגנים, שיפוצניקים, אתם מוזמנים ליהנות מהשרות המקצועי והמתקדם שלנו, לכל קיר ולכל מטרה.
צרו קשר תנו כתובת ותצטרפו אל המומחים והמרוצים.

 

קידוח בבטון

TOM. טי או אם - החברה המובילה בתחום ניסור וקידוח בטון בארץ

להצעת מחיר: