קידוח בטון מזויין

 

בעבודות בנייה, ולא רק. אנחנו עומדים פעמים רבות בפני הצורך של קידוח בטון מזויין. מדובר במשימה שדורשת הרבה מקצועיות, ידע ומומחיות ולא כל אחד ידע כיצד לעשות את הדבר. חפשו את המומחים, ותיהנו מעבודה מושלמת!


כאשר אנחנו רוצים לקדוח בקיר בטון מזוין, לא נוכל לעשות זאת באמצעות הציוד הרגיל כמו מקדחה שמתאימה לקידוח בבטון הרגיל. הבטון המזוין דורש מקצועיות רבה יותר היות ומדובר בקיר המשלב הרבה פלדה והוא קיר הרבה יותר חזק. לכן כאשר יש צורך לקדוח בקיר כזה נדרשת מקצועיות והכרות עם הכלי כדי לדעת לעבוד אתו בצורה הכי נכונה ובטוחה.


מתי אתם זקוקים לעבודה של קידוח בבטון מזוין?


כאמור המקדחה החשמלית הסטנדרטית נותנת לנו את המענה כאשר מדובר בקידוח קיר שעשוי מבטון רגיל וסטנדרטי. אך כאשר מדובר בקיר של חדר ממ"ד או קיר במתקן צבאי וכדומה, ששם מדובר בקירות הבנויים עם רשתות פלדה או מוטות פלדה, או אז נכנס לתמונה שותף יעיל ומקצועי – מקדח היהלום! מקדח היהלום זוהי מקדחה שתדע לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בין אם מדובר ביצירת חור בקיר ובין אם מדובר בעבודה מורכבת יותר של קידוחים עמוקים ויצירת פתח בקיר לכל מטרה שתהיה בין אם מדובר בחור למייבש כביסה, מזגן, אינסטלציה, ניקוז ופתח לכל מטרה שלא תהיה.


קידוח חור בבטון – הכי מדויק והכי אסתטי


כאשר אתם עובדים עם מקדחת היהלום אתם יכולים לשלוט על המידה של החור באמצעות מקדחים בקטרים שונים, שהם אחראים על יצירת הקוטר המדויק של החור הנדרש עבורכם. אפשר לשנות את הקוטר ולהגיע לרמת דיוק מרבית, 

  • העבודה עם מקדחת היהלום יעילה וטובה מכמה סיבות:
  • עבודה מאוד מדויקת.
  • עבודה שלא יוצרת סדקים מסביב.
  • עבודה שלא תדרוש תיקונים ושיפוצים אחריה.
  • עבודה קלה ומהירה ביחס לשיטות או לכלים אחרים.
  • מינימום לכלוך וללא אבק. (הודות לשימוש במים בעת הקידוח כך שהאבק אינו מתפזר)

זקוקים לעבודות קידוח בקיר בטון מזוין? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון. אנחנו בחברת 'טי או אם ניסור וקידוח בטון' נסייע לכם לבצע את העבודה בצורה המושלמת ביותר!

 

קידוח בבטון מזויין

TOM. טי או אם - החברה המובילה בתחום ניסור וקידוח בטון בארץ

להצעת מחיר: