אודות

על שירותי החברה

הכירו את חברתנו "טי או אם", חברתנו מתמחה בביצוע ניסור וקידוח בחומרים שונים. אנו מבצעים ניסור וקידוח בסלעים, בטון מזויין, קירות ועוד. השירות שאנו מציעים הוא מקצועי ומוביל בתחומו. ולצד זה אנו גאים במחירים המשתלמים שלנו, אותם תוכלו להשוות עם הצעות מחירים של חברות מתחרות. אצלנו תוכלו להזמין כל שרות שקשור לניסור או קידוח באלמנטים שונים - הריסת מבנים, ניסור קירות, פתיחת דלתות וחלונות או פתיחת פתח בבטון לכל מטרה, קידוחים בכל גודל ועובי ועוד. העבודה שלנו איכותית ואחראית – אנו נבצע עבורכם קידוח או ניסור בכל גודל ובכל עובי תוך שמירה על שלימות המבנה בלי לגרום לזעזועי המבנה. אמנם כל עבודת קידוח כרוכה ברעש ובלכלוך, אצלנו מקפידים על נזקים מינימליים בעת ביצוע העבודה.

מקצועיות וניסיון

זה כבר שנים שחברת טי או אם מציעה שירותי ניסור וקידוח ללקוחות עבור צרכים שונים ומטרות מגוונות, המקצועיות שלנו בתחום הקידוח מדברת בעד עצמה, ומוכיחה את עצמה שוב ושוב אצל הלקוחות הרבים שלנו. כי עבודות מוצלחות בשטח וביצוע פרויקטים מורכבים - הם אלו שאחראיים למוניטין ולשם הטוב שלנו. כמו כן הניסיון הרב שצברנו במשך השנים מקנה לנו יכולות מרשימות, כך שעבור כל מטרה לשמה תצטרכו קידוח או ניסור תוכלו לפנות אלינו, אנחנו נבצע עבורכם את הקידוח ואת הניסור בצורה הטובה ביותר. תוך שמירה על בטיחות, דיוק בעבודה וללא אבק וזעזועים למבנה.

עבודה איכותית ושירות מעולה

אנחנו עושים הכול בשביל להעניק לכל לקוח שירות מעולה ואיכותי, וזאת בשביל שכל אחד שפונה להזמין את שירותי החברה יקבל את השירות המדויק לו הוא נצרך, בצורה היעילה והטובה ביותר. לכן אנחנו מגיעים עם רצון ומרץ ועם מיטב המכשור המתקדם בתחום הניסור והקידוח. ומבצעים את העבודה בצורה הטובה ביותר כנדרש. אנחנו קשובים ללקוחות שלנו ועושים הכול בשביל לספק להם את העבודה הנדרשת להם בצורה הרצויה והטובה ביותר בעבורם. כי חשוב לנו שכל לקוח שלנו יהיה מרוצה מאיכות העבודה. כמו כן אנחנו יודעים שללקוחות חשוב עניין הזמן ומשך הזמן שהעבודה תתמשך. לכן אנחנו נעשה הכול בשביל לספק את העבודה במועד כנדרש, ונבצע אותה על הצד הטוב ביותר במהירות האפשרית - בלי לסחוב זמן מיותר. רק כך אנחנו בטוחים שעשינו את המוטל עלינו כראוי, והלקוח מרוצה מהשירות אותו הוא קיבל מאתנו.

בטיחות ועמידה בתקנים מחמירים

אצלנו חיי אדם הם ערך עליון, לפיכך אנחנו שומרים  על הבטיחות של העובדים וכל העוברים בסביבה במהלך העבודה. כי לפני הקירות והמבנים חשוב לנו להגן על חיי אדם. זו הסיבה לכך שהעובדים כולם מצוידים בכל אמצעי ההגנה הנדרשים. בין אם מדובר על ציוד הגנה בעת עבודה בקרקע, ובין אם מדובר בעבודה בגובה. זו גם הסיבה לכך שהציוד שלנו הוא תקני ואיכותי. מעבר לכך המכשור עובר בדיקות באופן שגרתי, ובעת הצורך מטופלים ומתוחזקים כראוי. מעקב ותחזוקה רציף מבטיחים כי המכשור תקין ואינו מסכן את המשתמשים בו או את העוברים והשבים בסביבה.

מענה מדויק והולם לכל לקוח

חשוב לנו להעניק מענה מדויק לכל לקוח, לכן אנחנו מתחילים בעבודה רק לאחר בירור מעמיק מול הלקוח. רק לאחר שהוא תיאר והסביר את מהות העבודה ואת הצורך המדויק, נתחיל בניסור או בקידוח. ראשית נסמן את האלמנט אותו אנו צריכים לנסר, נמדוד את מקום הניסור בדיוק רב, מתוך הבנה בדבר החשיבות של הדיוק בביצוע עבודות שכאלו.  ואחר כך נוכל להתחיל בקידוח או ניסור מעשי בשטח. כך אנחנו מוודאים כי התוצאה תהיה מדויקת ומתאימה לצרכים של הלקוח. והוא יהיה מרוצה מהעבודה אשר נבצע עבורו.

 

ניסור וקידוח - משימה מורכבת ומשמעותית

ניסור וקידוח זו משימה מורכבת! ולכן המקצועיות כאן היא לא פריבילגיה אלא מצרך חובה. ואכן חברתנו מונה צוותים מקצועיים ומיומנים. כאלו שיש להם ניסיון עשיר בתחום. כל אחד מהעובדים הוא בעל ידע מקצועי בתחום, כולם עוסקים בתחום כבר שנים. כך שיש להם את היכולת לספק עבודה מעולה ואיכותית.

פריסה ארצית – אנחנו בכל מקום שאתם צריכים

השירות שלנו מוצע בפריסה ארצית, ואנו מבצעים עבודות בכל נקודה בארץ. כך אנחנו מספקים שירותי וקידוח וניסור ללקוחות בכל מושב או עיר בארץ.

פנו גם אתם אלינו ותבינו למה כל הלקוחות שלנו מרוצים וממליצים על העבודה שלנו!

 

TOM. טי או אם - החברה המובילה בתחום ניסור וקידוח בטון בארץ

להצעת מחיר: